Telcoroute, sunduğu datacenter hizmetleri ile, tüm ihtiyaçlarınıza özel çözümler sağlamaktadır. Bilgilerinizin güvenliği ve kesintisiz bir ortamda sürekli ulaşılabilir olması için, Telcoroute, sektördeki en üst düzey datacenter firmaları ile iş ortaklığı anlaşmaları imzalamıştır. Sizin için en kaliteli ve ekonomik hizmeti sunan datacenter firmasını seçer ve düzenli olarak denetler. Sizin adınıza gerekli tüm kontrolleri yapar, sizin adınıza en iyi pazarlığı yapar. Sizin adınıza tüm sistemi yönetir. Telcoroute ile tüm bilgileriniz güvendedir. Unutmayın, bilgi en değerli hazinedir.


Sunucu Barındırma

Telcoroute, sunucunuzu alır ve sizin adınıza en güvenli datacenterda muhafaza eder. Sizden gelen talebe ve ihtiyaca göre sunucu kiralama hizmeti sağlayarak yeni sunucu yatırımı yapmadan aylık düşük bir ücret ödeyerek bu hizmeti almanızı sağlar. Özellikle kritik olan ve her zaman kesintisiz bir şekilde ulaşılmasını istediğiniz sunucularınız için son derece önemli bir hizmettir.


Datacenter Hizmetleri

Telcoroute sunduğu diğer hizmetlerde olduğu gibi, Datacenter hizmetlerinde de en güvenilir danışmanınızdır. İhtiyaçlarınıza göre sizin için en doğru projeleri oluşturur ve hayata geçmesini sağlar. Projenin oluşumundan bitişine kadar olan tüm süreci takip eder ve bitmiş olarak size teslim eder. Talebiniz doğrultusunda sizin adınıza yönetebilir.


DisasterReceovery Center

Telcoroute Disaster Receovery Center hizmeti, gerek şirketinizde, gerekse bulunduğunuz il ya da bölgede olabilecek afet durumunda sunmuş olduğunuz hizmetlerinin devamı ve sürekliliği için son derece önemlidir. Bu hizmeti alıp yıllarca ihtiyaç duymayabilirsiniz, ancak unutmamak gereken, bu hizmeti 1 kere bile kullanmak zorunda kalırsanız, yıllarca ödediğiniz ya da ödemek zorunda kalacağınız hizmet bedelleri, getirmiş olduğu kazancın yanında önemsenmeyecek kadar azdır. Sisteminizin çalışma garantisi ve sigortasıdır. Telcoroute sizin için tüm disaster senaryolarını oluşturur, proje haline getirip devreye alır ve yönetir.


Backup Hizmetleri

TelcorouteBackup hizmeti ile, sunucularınızda ve sisteminizde oluşabilecek olası donanım arızalarına karşı gerekli yedeklemeler yapılarak, sistemin çalışır halde kalması sağlanmaktadır. Telcoroute bu hizmeti de sizin adınıza projelendirip yönetir.