Teknolojinin hayatımızı kolaylaştırdığı tartışılmaz bir gerçektir. Sektördeki sürekli ve hızla yenilenen bu değişiklikleri ise firmalar ve IT yöneticilerinin takip etmesi neredeyse imkansız hale gelmektedir. Telcoroute çalışanları ve mühendisleri sizin adınıza tüm bu gelişmeleri yakından takip eder ve laboratuvarlarında test ederek onayladığı donanım ve entegratör çözümleri ile sisteminizin her zaman güvende ve çalışır durumda olmasını sağlar. Telcoroute firmanız için özel çözümler sunar, özel projeler üretir, projeyi başından sonuna kadar tüm süreçlerini yönetir ve teslim eder.


Altyapı Hizmetleri – WAN-LAN çözümleri

Bina içi ve Bina dışı kablolama çözümleri , konusunda uzman mühendislerimizin test ettiği marka ve model aktif –pasif cihazlarla sisteminizin sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamaktayız. Bununla beraber sisteminiz için en uygun Firewall (güvenlik duvarı) çözümleri sunularak bilgi güvenliğinizi sağlamaktayız.


Altyapı Denetimi

Kurulu çalışan mevcut altyapınız, uzman mühendislerimiz tarafından gerekli testler ve kontrolleri yapılarak, risk oluşturan etkenler ortadan kaldırılmakta ve olası sorunların önüne geçilmektedir.


Penetration Testi

Internetin hayatımıza girmesiyle, iş ve özel hayatın her anı çok daha kolay bir hale gelmiştir. Bununla birlikte bilgi güvenliği risklerini de beraberinde getirmektedir. Bilgi güvenliğini sağlamak ise bir o kadar zordur. Telcoroute mühendisleri tarafından sisteminize gerekl i testler yapılarak ne kadar güvenli olduğu kontrol edilmektedir. Tespit edilen aksaklıklar ve güvenlik açıkları, mühendislerimiz tarafından projelendirilip güvenli hale getirilmektedir. Bilgileriniz bizimle güvendedir.


Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS)

Kent güvenlik yönetim sistemi çözümleri sunan Telcoroute Mühendisleri, kablolu ve kablosuz tüm şehir güvenliği çözümlerini en uygun ve kaliteli bir şekilde sunmaktadır.